Test

Nainstalujte si flash.

Kvalita pracovní obuvi Alpro

Alpro – s nimi se dostanete jistě, lépe k cíli!

Od přírody jste hodně na nohou. Za den uděláte až 15.000 kroků.

Dopřejte se si ten nejlepší komfort, jaký můžete pro Vaše nohy dostat: anatomické stélky „licensed by Birkenstock®“, tlumicí, přizpůsobitelné materiály a příjemný komfort, bez kterého se již brzy nebude chtít obejít.

Ucítíte to okamžitě – s nejnovějšími sandály a nazouvací obuví ve stylu dřeváků značky Alpro!

Možná se ptáte: co dělá sandály a nazouvací obuv ve stylu dřeváků značky Alpro tak zvláštními?

Krátce řečeno: příjemný komfort, jaký nikde jinde nedostanete.

Vklouznete do nich, Vaše sandály, Vaše nazouváky sedí hned napoprvé .. .. .. a Vy se jednoduše cítíte jen skvěle. Je jedno zda v práci nebo ve volném čase: Vaše boty jsou pohodlné – mnohem pohodlnější než všechno, co znáte.

Je to v perfektní kombinaci tlumicích a přizpůsobitelných materiálů (jako jsou korek, latex a pěna Alpro) s anatomickým tvarem stélek („licensed by Birkenstock“).

Nejlepší bude, když jednoduše někdy vyzkoušíte některý z našich modelů s měkkou, pružnou stélkou. Potom poznáte, ano, ucítíte sami, co máme na mysli. Protože měkká stélka padne okamžitě, bez doby nutné na přivyknutí – a Vaše chodidla budou něžně rozmazlovány. Ostatně stejně jako všemi modely značky Alpro.

Akceptujete jen to nejlepší, to je jasné, to dělají všichni – i my. Proto jste pro nás Vy a Vaše individuální pohodlí při nošení jednoduše to nejdůležitější, ať už naše sandály a nazouváky nosíte kdekoliv. To je náš cíl od roku 1998, kdy Stephan Birkenstock založil značku Alpro. Toho se držíme, podle toho jednáme a vyvíjíme pro Vás naše výrobky stále dál .. .. .. pro ještě větší zážitek z pohodlí.

Jste spokojeni s nákupem?