Test

Nainstalujte si flash.

» Česká obuv - Natur Comfort » dětské sandály a pantofle » dětské pantofle 1002 PEH2 d červené

dětské pantofle 1002 PEH2 d červené

Dostupnost 3-28 dnů
Kód produktu 8592490098923
Průměrné hodnocení   (počet hlasů: 7)
Typ boty široká
Velikost boty
Cena 569
Cena vč. DPH 688
ks

Vlastnosti

Tabulka velikostí bot

mm 150 160 165 170 180 185 190 200 205
velikost 24 25 26 27 28 29 30 31 32
mm 210 220 225 230 240 245 250 260 265
velikost 33 34 35 36 37 38 39 40 41
mm 270 280 285 290 300 305 310 320 325
velikost 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Jak změřit velikost nohy

Jak vybrat obuv

Kam chcete jít? – Jaké boty chcete mít na sobě?

Zatím máte možnost vybrat si z 27 různých modelů, dvou variant stélek, obě „licensed by Birkenstock“, klasických barev bílá, modrá a černá, decentních designů jako jsou Geranium red, Indian black, Millefleur red a white nebo History a z různých vzhledů velurové kůže a nubuku.

Přitom můžete své modely značky Alpro mnohostranně použít: v gastronomii, v nemocnici, v laboratoři a chemickém průmyslu, ve volném čase, uvnitř nebo venku, při relaxačním nakupování ve městě nebo při zaslouženém odpočinku na dovolené.

Úplně jednoduše: Vy určujete směr – a my Vás rádi doprovázíme!

ProFashion – měkké pohodlí, které okamžitě pocítíte. Již při prvním nazutí. O to se stará nanejvýš flexibilní, anatomicky tvarovaná měkká stélka s mnoha malými vzduchovými bublinkami.

ProClassic – od přírody pohodlné. Takové jsou modely se stélkou z korku a latexu, které příjemně tlumí Váš krok. Ve spojení s anatomickým tvarem stélky jednoduše požitek.

ProTec ESD – anatomicky tvarované sandály a nazouvací obuv ve stylu dřeváků s antistatickou funkcí. Tak ochráníte sebe, své zákazníky a citlivou techniku před nepříjemnými elektrickými výboji.

Ochrana kolen – s podložkou pod kolena a chrániči kolen se Vám práce na zemi stane (téměř) potěšením. Pružná pěna Alpro rozděluje tlak rovnoměrně a na celou plochu. Tak bude Váš „pád na kolena“ dokonale ztlumený.

Safe&Clean – Vaše zvláštní ochrana pro všechny kluzké a špinavé hygienické oblasti. S možností vyprání, dezinfikování, s ocelovou tužinkou nebo bez ní, s vyměnitelnou korkovou stélkou; krátce řečeno: obzvlášť bezpečné a jednoduše pohodlné.

Dvě šířky označují originál

Obr. 1Módní obuv tak často, jak je nutné,
Birkenstock tak často, jak je možné!

U módní obuvi se většinou již po krátkém nošení ukáže, že poškozuje zdraví Vašich chodidel. Prsty jsou tlačeny k sobě a chodidlo je zatěžováno jen v určitých místech, což vede k bolestem a deformacím.

 

Kvůli nevhodnému střihu a podpatku trpí navíc i klouby, lýtkové svaly a záda. Proto firma Birkenstock vyvinula obuv, která díky stélce perfektně přizpůsobené chodidlu zajišťuje přirozený pohyb Vašich chodidel. Váha se rovnoměrně rozloží a Vy se můžete cítit naprosto skvěle! Pro optimální rozložení tělesné váhy na chodidlech je rozhodující správná velikost a vhodná šířka Vašich sandálů značky Birkenstock.

Máte na výběr:

Obr. 2

Symbol normálního chodidla označuje obuv firmy Birkenstock pro normální chodidla

Obr. 3

Symbol úzkého chodidla označuje obuv firmy Birkenstock pro štíhlá, úzká chodidla

 

Poškození chodidel patří bohužel k nejčastějším zdravotním potížím lidí. Velká část těchto potíží je přitom způsobena špatnou obuví. I u zdravotních sandálů je důležitý optimální tvar, proto se originální stélka BIRKENSTOCK vyrábí ve dvou šířkách. Při nákupu obuvi dbejte, prosím, vždy na správnou velikost. Výběr správné délky je stejně tak důležitý jako výběr správné šířky. V oblasti paty a prstů byste měli mít několikamilimetrové místo. V žádném případě se nesmíte prsty dotýkat okraje stélky nebo na něm stát patou.

Vaše prsty potřebují určitý volný prostor (Obr. 1), aby se mohly při kráčení volně pohybovat (Obr. 2).

obrázek

Dbejte také na správný symbol pro šířku. Vaše chodidlo by mělo být uloženo ve stélce. To znamená, že nesmíte stát na okraji stélky ani směrem ven ani dovnitř. Při zkoušení obuvi ji otevřte a postavte se do stélky, zatižte chodidlo. Tak zjistíte, jaký je optimální tvar. Když budete při nákupu dbát na správnou délku a šířku, zvýšíte tím životnost své obuvi a budete z ním mít radost.

 

obrázek obrázek
Obr. 1 Obr. 2

Materiál obuvi

Materiály produktů firmy Birkenstock – Jednoduše kolem dokola dobré.

Hladká kůžemateriál obuvi

Hladká kůže Birkenstock je mimořádně silná – asi tři milimetry – a přesto měkká. Přírodní kůži je možné poznat jak podle vůně, tak i podle typické lícové kresby a barvy povrchu. Nepoužíváme žádné syntetické krycí barvy, kterými bychom tyto rozdíly vyrovnávali – póry v kůži proto zůstávají otevřené a prodyšné.

Birko-flor®

Birko-flor je materiál odolný vůči roztržení, snadno se udržuje a je příjemný na dotyk. Nejvyšší vrstva tohoto materiálu má strukturu podobnou kůži, spodní vrstva je opatřena měkkým rounem. Birko-flor je cenově výhodná alternativa kůže s velkými perspektivami pro budoucí využití.

Nubuk

Nubuk vzniká broušením přirozené lícové kresby kůže. Kůže tak získává sametový vzhled.

Ražená kůže

Mimořádně působivý vzhled dodává kůži Birkenstock speciální ražba v optice stromové kůry.materiály obuvi

Velurová kůže

Z velké hovězí kůže se na náš velur použije sotva polovina. Jedná se o mimořádně pevnou a silnou kůži, která je i přesto pohádkově sametová a přitom nezničitelná. Ani v tomto případě nelze zabránit rozdílům ve struktuře, které jsou viditelným rozpoznávacím znakem pravé přírodní kůže.

Birko-flor Nubuk®

Tento nový materiál má povrchovou strukturu typickou pro kůži a speciální způsob zušlechtění (zvláštní konečné opracování povrchu Birko-flor®) mu dodává vzhled podobný nubuku. Birko-flor Nubuk® vypadá jako pravá kůže a je i stejný na dotyk.

Birko-filz

Plst Birko-filz je směs buničité vlny a syntetické plsti. Směsová tkanina je prakticky nezničitelná a přitom prodyšná a příjemná na nošení.

Mikrovlákno

Vysoce kvalitní mikrovlákna, která používáme na výrobu obuvi Birkenstock, mají jemnou optiku podobnou nubuku. Tento materiál je velmi lehký, prodyšný, odolný vůči namáhání a příjemný na dotyk.

Suroviny ve zdravotní stélce Birkenstocksuroviny stélek

Při výběr surovin na výrobu zdravotní stélky Birkenstock platí, že dost dobré je jen to nejlepší:
Latexové mléko získané z kůry kaučukovníků se v četných pracovních krocích a za pečlivé kontroly zpracovává na pojivo, které váže korkový granulát zdravotní stélky Birkenstock.
Vzhledem k vysoké elasticitě latexu a jeho pevnosti v tahu je zdravotní stélka trvale pružná a má mimořádně dlouhou dobu životnosti.
Rostlinná textilní vlákna – juta – se nejprve máčí, loupou, češou, čistí a nakonec změkčují a teprve potom se tkají. Získaná tkanina zdravotní stélku stabilizuje a přijímá vlhkost.

Korek není jenom korek

Než je možné použít kvalitní přírodní korek k výrobě našich produktů, je nutné provést celou řadu náročných pracovních operací. Nejprve je třeba oloupat z korkového dubu vrstvu kůry v tloušťce nejméně pět centimetrů. Tento postup je možné opakovat za přísné kontroly pouze každých devět let, a proto příznivě ovlivňuje růst těchto stromů. Aby byl korek skutečně hygienicky čistý, vaří se kůra po dlouhou dobu v nádrži s vodou. Potom se krájí na pruhy, z nichž se vysekávají korkové zátky. Zbylá část korkové kůry se několikrát mele a prosévá na určitou velikost zrna. Pro naši výrobu používáme pouze nejčistší a nejdražší korek nejvyšší kvality.

Všechny mimořádně vlastnosti přírodní suroviny – vysoká elasticita, vynikající tlumicí schopnosti, dobrá izolace tepla, chladu i vlhkosti – se využívají právě pro výrobu světově známé zdravotní stélky.

Latexsuroviny stélek

Latex je přírodní pojivo pro vložky vyráběné z korku. Získává se z nařezané kůry kaučukovníku (Hevea brasiliensis), ze které se mléko odebírá v určitém, přesně odměřeném množství. I v tomto případě se dary přírody sklízejí opatrně, aby nebyla narušena ekologická rovnováha.

Juta

Juta zajišťuje našim produktům dodatečnou stabilitu a lepší přijímání vlhkosti. Rostlina se pěstuje pro průmyslové účely. Nevyčerpáváme tedy žádné zdroje, ale záměrně je vytváříme.

Recenze

Ohodnoťte tento produkt

Pro vkládání hodnocení musíte být přihlášeni.

Hodnocení tohoto produktu

17.06.2022 - Blueberry
1
17.06.2022 - xZlKFHlU
1

Poslat známému

Jste spokojeni s nákupem?